Gabinet Homeopatii Ewa Szwajda

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Aleja 3 Maja 4

509 595... 318więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Homeopatia jest skuteczną i bezpieczną metodą leczenia osób dorosłych i dzieci. Leki homeopatyczne nie wywołują skutków ubocznych,nie wchodzą w reakcję z innymi lekami, są skuteczne i stosunkowo tanie. Leki te nie tylko leczą dolegliwości ale również wzmacniają cały organizm. W dolegliwościach tzw. ostrych działają równie skutecznie i szybko jak leki chemiczne, a w chorobach przewlekłych są zdecydowanie lepsze od leków konwencjonalnych, gdyż są w stanie wyleczyć pacjenta skutecznie i trwale. Pomagają w wielu dolegliwościach uznawanych przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne. Homeopatia leczy nie chorobę, a człowieka chorującego na daną chorobę. Stąd właśnie wynika przewaga homeopatii nad leczeniem tradycyjnym. Leki są dobierane dla konkretnego pacjenta, biorąc pod uwagę szereg okoliczności. Nie ma dwóch osób jednakowo chorujących na tę samą chorobę, każdy z nas cierpi w inny sposób, inaczej np odczuwa ból,inaczej reguje na czynniki zewnętrzne itd. W dzisiejszym świecie żyjemy faszerowani toksynami, chemią i różnymi truciznami nie wyłączając leków. Antybiotyki, sterydy i inne leki są bardzo często nadużywane. Ludzie starsi biorą leki w ogromnych ilościach na różne dolegliwości. Wszystko to powoduje,że zamiast zdrowieć ciągle chorujemy.

Czyżby medycyna konwencjonalna tworzyła pacjentów, którzy muszą brać leki do śmierci zapewniając w ten sposób byt lekarzom i firmom farmaceutycznym?

Cieszy mnie fakt, że coraz więcej ludzi dostrzega zagrożenia w otaczającym nas świecie i zaczyna myśleć jak sobie pomóc, pomóc skutecznie i bezpiecznie. Nikt nie chce i nie powinien cierpieć. Często jednak chodzimy od lekarza do lekarza, odwiedzamy różnych specjalistów i coraz bardziej tracimy nadzieję na powrót do zdrowia. Jednak zawsze mamy alternatywę jaką jest HOMEOPATIA - medycyna oparta na zasadzie podobieństwa i szereg innych naturalnych metod. Warto o tym pomyśleć nie tylko wtedy jak stracimy nadzieję ale zawsze jak cokolwiek nam dolega.

Leczenie homeopatyczne doskonale wspomaga leczenie konwencjonalne, przyśpiesza powrót do zdrowia, sprawia że bierzemy mniej leków chemicznych i zdecydowanie rewitalizuje nasz organizm. Leki homeopatyczne w naturalny sposób pobudzaja organizm do zdrowienia, wspomagając naturalne mechanizmy odpornościowe. Można powiedzieć, że leki homeopatyczne wzmacniają siłę życiową na tyle , że jest ona w stanie sama pokonać wiele dolegliwości. To nie czarodziejskie kuleczki, to specyfiki sporządzane z naturalnych substancji (roślin, zwierząt, minerałów) poprzez rozcieńczanie i potencjonowanie. To potencjonowanie jest bardzo istotne, gdyż wraz ze zmianą potencji leku zmienia się zakres działania leku.

Leków homeopatycznych pojedyńczych i złożonych mamy ponad 4 tys. Muszą one być dobierane zgodnie z zasadamii homeopatii bo tylko wtedy nam pomogą. Dlatego właśnie zachęcam do korzystania z pomocy doświadczonego HOMEOPATY. Dobrany fachowo lek potrafi w bardzo krótkim czasie pomóc nie tylko np na ból głowy ale sprawić, ze poczujemy się ogólnie zdecydowanie lepiej, gdyż leczy przyczynę dolegliwości, a nie objaw jakim jest np. właśnie ból głowy. Każdy z leków homeopatycznych działa w obrębie wielu narządów, dlatego często pozbywamy się szeregu innych dolegliwości, nie tylko tych tzw., głównych, z którymi zgłaszamy się do homeopaty. To właśnie świadczy o tym, że homeopatia leczy człowieka usuwając przyczynę cierpienia, leczy cały organizm. Stosując leki homeopatyczne stajemy się odporniejsi, nie musimy się obawiać , że złapiemy grypę czy jakąś infekcję.

Homeopatia jest skuteczna i bezpieczna dla każdego. Cieszy mnie fakt, że coraz więcej dzieci pojawia się w moim gabinecie. Ich rodzice mówią, że nie chcą dawać swym pociechom antybiotyków czy sterydów i dzieciaki przechodzą na leki homeopatyczne. Efekty są wspaniałe, gdyż dzieci szybko reagują na leczenie. Nie neguję jako homeopata leczenia konwencjonalnego-lekarz był i zawsze jest potrzebny. Sytuacje zagrożenia życia, zabiegi chirurgiczne , urazy - tu musimy wkroczyć z leczeniem konwencjonalnym i chylę czoło przed wieloma wspaniałymi lekarzami, którzy każdego dnia ratują tysiące ludzkich istnień.

Nie bójmy się HOMEOPATII, korzystajmy z jej wspaniałego wpływu na organizm i możliwości jakie ma ta metoda leczenia. Cieszmy się życiem i każdym dniem bo przecież "w zdrowym ciele -zdrowy duch". Homeopatia traktując człowieka holistycznie pobudza organizm do zdrowienia na wszystkich poziomach .Pamietajmy,ze nasz organizm to 'cud' natury.Z tego właśnie wzlędu musimy podchodzić do niego jak do całkoształku różnych wzajemnie wspólpracujacych narządów,układów i całokształtu zachodzacych w nim przemian na poziomie fizycznym ,emocjonalnym.Nasz organizm to nie tylko nasze ciało ale i nasza psychika,nasze myśli,odczucia, obawy,lęki,nasze reakcje, emocje itp. Nie można ,rozbierać'organizmu na części i leczyć je .oddzielnie.  Mechaniczne podejście nigdy nie dwarantuje sukcesu. Jeśli jest problem w danym narzadzie to jest problem w całym organiźmie i jest przyczyna tego problemu.Z teo wzlędu HOMEOPATIA traktując organizm ludzki w należny mu sposób jest w stanie uruchomić proces ZDROWIENIA.Nasz organizm posiada mechanizmy samonaprawcze,trzeba tylko umożliwić mu ich uruchomienie.Sztuka leczenia homeopatycznego to właściwy dobór leku,to jakby znalezienie KLUCZA do ZDROWIENIA. Ważną kwestią jest również to wszystko co sami robimy dla organizmu, a więc najogólniej   mówiąc zdrowy styl życia zgodny z naturą naszego organizmu. Mamy wiele możliwości wyboru leczenia,jednak nigdy nie możemy zapomnieć,że nasze dobro jest w tym najważniejsze.

2

 

Kontakt

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
Aleja 3 Maja 4

509 595... 318więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.gabinethomeopatii.firmy.net


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd